Paieška Vytautas DRŪTEIKA

Vytautas DRŪTEIKA

 

Iš gyvenimo išėjo nuostabus žmogus, puikus gamtos žinovas, Sirvėtos regioninio parko vyriausiasis specialistas-ekologas Vytautas Drūteika.

Vytautą, ko gero, visi gamtininkai prisimins kaip žinomą ornitologą, tačiau ir augalijos, kitas gyvūnijos pasaulis Vytautui buvo raiškiai skaitoma gamtos knyga.

Vytautas buvo žmogus, kuris daugiau nei dvidešimčiai mėnesių sovietinės kariaunos buvo nugrūstas į Afganistaną – kasdien stovėti mirties akivaizdoje. Tačiau mirtis Afganistane Vytautą aplenkė.

Nors... Kas pasakytų, kiek laiko karo siaubas persekioja žmogų... Gal kaip tik galų gale įveikė...

... Vytautas nepaprastai mėgo į gamtą vesti vaikus, pakviesdavo ir tuos, kurie buvo linkę ir į kokius nusikaltimus. Buvęs padauža, suvokęs Vytauto gyvenimo kelią, dažnai mainydavosi, nes daug kam buvo stebėtina ir Vytauto fizinė ištvermė žygiuose.

Vytautas buvo ir „Žaliojo pasaulio“ nuoširdusis bičiulis. Visada skambindavo, informuodavo: parskrido anie paukščiai, žvėrys miške jau apsirengė žiemos „striukes“...

Netekome nuostabaus gamtos draugo, žinovo ir bičiulio. Trečiadienį amžinam poilsiui atgulė Vytautas gimtųjų Reškutėnų kapinėse.

Sudie, mielas žaliojo pasaulio bičiuli...

 

„Žaliojo pasaulio“ žmonės

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"