Paieška Vilniečiai kviečiami susipažinti su aplinkosaugininkų veikla

Vilniečiai kviečiami susipažinti su aplinkosaugininkų veikla

 

2007 m. lapkričio 29-30 d. Vilniaus Mokytojų namuose (Vilniaus g. 39) vyks Vilniaus aplinkosaugos forumas. Jo metu aplinkosaugininkai pristatys savo veiklą, o specialistai seminarų metu informuos aktualiausiais miesto aplinkos būklės klausimais, pristatys esamas problemas bei perspektyvas.

Renginio metu pirmą kartą Lietuvoje vyks aplinkosauginių filmų peržiūra. Aštuonias valandas be pertraukos demonstruojami filmai atskleis Lietuvos gamtos grožį ir įvairovę, taip pat apžvelgs ir pasaulines aktualijas.  

Į renginį kviečiami miesto gyventojai, bendruomenės, mokslo ir kitos suinteresuotos bendradarbiavimu institucijos, verslo įmonės, aplinkosauginės organizacijos. Renginys nemokamas, tačiau prašome užsiregistruoti.

Forumą organizuoja Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos skyrius kartu su Aplinkosaugos informacijos centru.

Daugiau informacijos www.apicentras.lt arba tel 8698 07518 (Jurgita Mačiūnaitė).

 

Trumpa forumo  programa:

 

Lapkričio 29 d.

10 val. Iškilmingas forumo atidarymas.

 

10 val. – 16 val. Aplinkosauginių technologijų ir ekologinio švietimo mugė.

Vilniaus atliekų tvarkymo ir vandens valymo įmonės, žaliąja miesto erdve besirūpinančios, ekologišką gyvenimo būdą ir atsinaujinančius energijos šaltinius propaguojančios organizacijos, mokslinės institucijos pristatys savo veiklą, o specialistai tiesiogiai atsakys į visus jums rūpimus klausimus.

 

12 val. – 20 val. Filmai apie aplinką   -  Non stop.

Bus pristatyti tiek įžymių lietuvių režisierių sukurti filmai apie gamtą (vienas jų - šių metų Abukevičiaus premija apdovanotas filmas „Susitikimas su žuvininkais"), tiek ir užsienio režisierių sukurti filmai apie pasaulines aplinkosaugos aktualijas ir problemas - „Paskutinis pasirodymas Žemėje", „Mylėkite moteris ir gėles", „Ekopokštai" ir daugelis kitų informatyvių ir provokuojančių kino kūrinių

 

13 val. – 16 val. Ekologinio švietimo ataskaitinė konferencija.

Aplinkosauginio švietimo projektus pristatys juos įgyvendinusios mokyklos, darželiai ir organizacijos.

 

Lapkričio 30 d.

 

9. 30 – 14.00 val. Seminaras aktualiais aplinkosaugos klausimais.

Pranešimus skaitys aplinkosaugos ekspertai ir mokslininkai aktualiomis Vilniaus aplinkos temomis (taršos prevencija, želdynų apsauga, gamtinės vertybės ir kt.).

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"