Paieška „Ką aš žinau apie miško gyvūnus“

Dainuojant daineles...

Viktorina „Ką aš žinau apie miško gyvūnus“: įdomu, nauja, netikėta

Odeta ČERNIAUSKIENĖ

Lapių vaikų darželio (Kauno r.) direktorės pavaduotoja ugdymui

 

Spalio 24 d. į Lapes sugužėjo trijų Kauno rajono darželių ugdytinių komandos. Dalyvauti zoninėje viktorinoje „Ką aš žinau apie miško gyvūnus“. (Viktoriną organizavo Lapių darželio pedagogai: Rasa Girskienė, Edita Kloniūnienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Odeta Černiauskienė. Padėkas įteikė Lapių darželio direktorė Ina Krisikaitienė.) Varžėsi Domeikavos lopšelio-darželio, Eigirgalos, Vandžiogalos ir Lapių darželių ugdytinių komandos. Kiekvienoje iš jų buvo 2 ikimokyklinio ir 3 priešmokyklinio amžiaus vaikai ir auklėtoja (viena ežiukų, dvi voveraičių ir dvi zuikučių komandos). Viktoriną vedė „lapė“ ir „zuikutis“.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams užduotys buvo įvairios: išvardyti miško gyvūnus, įminti mįsles, dėlioti dėliones, aplikuoti voveraitę ir zuikutį, tarp krūvos įvairių žaislų surasti gyvūnus. Už kiekvieną atliktą užduotį laukė atlygis: riešutai ir saldainiai. Vaikai juto atsakomybę už savo komandą, stengėsi viską greitai ir gerai padaryti. Vaikučių pasiruošimą viktorinai vertino auklėtojų sudaryta komisija.

Viktorinos pabaigoje vaikai gavo laišką. Tai buvo miško žvėrelių padėka už rūpinimąsi jais, padėka už miško ir medelių tausojimą, puoselėjimą. Būta laiške ir prašymo - parūpinti maisto žiemos metu.

Kauno rajono ikimokyklinių įstaigų grupėje tokia viktorina buvo organizuota pirmą kartą. Viktorinos tikslas - skatinti vaikų domėjimąsi gyvąja gamta, plėtoti ikimokyklinių įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą. Kartu vykdoma gerosios patirties sklaida.

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"