Paieška Lietuvos jūrų muziejus kviečia burtis senjorus

Lietuvos jūrų muziejus kviečia burtis senjorus

Nika PUTEIKIENĖ

Ryšių su visuomene skyriaus vedėja

 

2007 11 10 Lietuvos jūrų muziejuje vyko pirmasis muziejaus bičiulių – senjorų klubo susitikimas. Jame kviečiami dalyvauti vyresnio amžiaus žmonės, norintys daugiau sužinoti apie jūrų gamtą ir istoriją, pažinti muziejų „iš vidaus“, pasidalinti savo gyvenimo patirtimi ir gal net padėti muziejininkams rengiant visuomenei skirtas šventes ar vedant ekskursijas.

Muziejus duris plačiai senjorams atvėrė jau spalį. Pateikus pensininko pažymėjimą muziejaus ekspozicijas galima buvo aplankyti nemokamai. Tokiu kvietimu pasinaudojo daugiau nei pusė tūkstančio pensininkų.

Pasak muziejaus direktorės Olgos Žalienės, tokie klubai yra populiarūs Vakarų Europoje, kur vyresnio amžiaus žmonės yra aktyvūs ir nelinkę užsidaryti tarp keturių  sienų. „Senjorų klubas, - sakė direktorė, - tai ir puiki galimybė susitikti su bendraamžiais ir bendraminčiais, prasmingai, pažįstant besikeičianti pasaulį leisti laiką, kuris atsiranda išėjus į pensiją Mes laukiame žmonių, norinčių visą gyvenimą mokytis ir skleisti įgytas žinias, norinčių dalyvauti kultūrinėje veikloje.”

Užsiėmimai vyks du kartus per mėnesį. Su muziejaus veikla supažindins ir paskaitas skaitys muziejaus specialistai, biologai, istorikai.

Senjorai į pirmąjį susitikimą kviečiami keltis 11 val. keltu Senojoje perklėloje. Persikėlus į Smiltynę lauks muziejaus autobusas. 

Norintys dalyvauti šio klubo veikloje kviečiami užsiregistruoti tel.: 8(46)492250 arba elektroniniu paštu l.rimkiene@muziejus.lt

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"