Paieška Plyšo maišai, krito lapai...

Plyšo maišai, krito lapai...

Jaunųjų miško draugų susitikimas Raguvėlėje

Ieva INDRIŪNAITĖ

Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos JMB būrelio ,,Ąžuoliukas“ narė

 

Anykščių rajono mokyklose pradėjo kurtis nauji miško bičiulių būreliai. Puiku, kai jaunieji miško draugai siekia ir bendrauti. Tad nuo praėjusių mokslo metų organizuojami įdomūs susitikimai. Šiemet susitikome Raguvėlės pagrindinėje mokykloje. Dalyvavo Raguvėlės jaunųjų miško bičiulių būrelis ,,Girinukas“ (vadovė Angele Ažusieniene), Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos būrelis ,,Girinukai“ (vadovaujami mokytojos Rasytės Gaidienės) ir Svėdasų jaunųjų miško bičiulių būrelio ,,Ąžuoliukas“ atstovai (vadovė Regina Balčiūniene).

... Gražią tos dienos popietę šeimininkai maloniai sutiko svečius ir aprodė mokyklą. Ji labai jauki, išpuošta mokinių darbais. Nemaža jų susiję su aktualia gamtine tema, todėl buvo labai įdomu pažiūrėti. Po to - puiki programa: dainuota, šokta... Ypač malonu buvo žiūrėti į pačius mažiausiuosius, kurie pradžiugino mus linksmomis dainelėmis.

... Žodį tarė Raguvėlės mokyklos direktorė, būrelio vadovė ir taip pat renginyje dalyvavęs Raguvėlės JMBB globėjas, girininkas Arvydas Stakė (iš Panevėžio miškų urėdijos).

Atėjo laikas, kai ir svečiams, ir šeimininkams reikėjo žinias rodyti. Užimtumo centro vadovė, visų mokinių maloniai vadinama teta Regina, pirmiausia pasiūlė kiekvienam pagal išmonę prisistatyti, papasakoti veiklą. Vėliau žaidėme pažintinius žaidimus, pasiskirstę grupelėmis atlikome užduotis, kuriose prisiminėme mums žinomus grybus, bandėme atpažinti eilėmis aprašytus medžius.

Prieš atsisveikinant teko pasivaržyti ir kitoniškai. Reikėjo draugiškai pakovoti lapų prikimštais maišais - ne tik atlaikyti priešininko smūgius, o ir išlaikyti pusiausvyrą stovint ant kelmo. Buvo išties labai linksma, maišai plyšo ir ant mūsų krito spalvoti klevo lapai, primindami, kad ruduo jau atėjo.

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"