Paieška Į Jūrų muziejų prigužėjo senjorų...

Į Jūrų muziejų prigužėjo senjorų...

Nika PUTEIKIENĖ

Ryšių su visuomene skyriaus vedėja

 

Nepabūgę darganos ir vėjo į Jūrų muziejų 2007 11 10 rinkosi vyresnio amžiaus lankytojai – muziejaus bičiulių – Senjorų klubo nariai. Pirmojo susitikimo metu apie keturiasdešimt senjorų susipažino su muziejaus ekspozicijomis ir veiklos galimybėmis.

Jūrų muziejaus darbuotojai džiaugiasi galėdami suteikti prasmingos veiklos galimybę ne vieną gyvenimo universitetą praėjusiems žmonėms, tačiau tikisi, kad naujasis klubas aktyviai dalyvaus paties muziejaus veikloje.

“Šie, gyvenimo išminties lobynus sukaupę žmonės galės ir ekskursijas vesti, ir savo piešinių ar rankdarbių parodas rengti, - sakė direktorė Olga Žalienė. - Be to, tarp jų yra ir jūrininkų, kurie gali pasakoti lankytojams istorijas “iš pirmų lūpų”.

Jūrų muziejuje jau daugiau nei dešimt metų veikia Muziejaus bičiulių – moksleivių klubas. Prieš mėnesį besidominčius jūrų žinduoliais pakvietė Trenerių mokykla. Šaltuoju metų laiku, kai ekspozicijos veikia tik savaitgaliais, muziejus kviečia burtis klubinei veiklai, taip nuodugniau susipažįstant su muziejaus augintinais, ekspozicijomis, biblioteka ir fondose sukauptais lobiais.

 

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"