Paieška Kelionėms prisiminti...

Kelionėms prisiminti...

Kęstutis TURONIS

 

Neseniai Vilniaus „Karininkų Ramovėje“ kelionių agentūros „Titano vartai“ darbuotojai suorganizavo vakaronę–prisiminimų vakarą šios agentūros ištikimiems keliautojams.

Daugiau kaip 10 metų sėkmingai ir vis daugiau ir įvairesnių kelionių organizuojanti agentūra “Titano vartai” turi keturias pagrindinių kelionių grupes. “Pažinkime savąjį kraštą” – jau 19 įvairių 1-2 dienų maršrutų po Lietuvą. Su šios kelionių agentūros gidais aplankomi mūsų šalies nacionaliniai parkai, kultūros ir paveldo, istorinės vietos, bažnyčios. Įdomiausi maršrutai – Kuršių nerijos, Dzūkijos, Aukštaitijos, Žemaitijos nacionaliniai ir čia nesuminimi regioniniai parkai, žaliasis Vilnius, Zarasų kraštas... Šiek tiek ilgesnės, bet nebrangios kelionės į kaimynines šalis – Latviją, Lenkiją, Baltarusiją, Estiją, Rusiją.

Populiarios 4-15 dienų piligriminės kelionės krikščionybės istorijos pėdsakais į Izraelį, Egiptą, Jordaniją, Turkiją, šv. Pauliaus keliais ir Nojaus laivo prie nuostabaus Ararato galimo buvimo vietose. Čenstakova, Krokuva - Lenkijoje, Lurdas – kelionė 5 šalių keliais. Vis populiaresnėmis tampa netradicinės brangios kelionės į Indiją, Nepalą, Tibetą, į Peru – Boliviją, Velykų salą, Uragvajų.

Kelionių agentūra “Titano vartai” parengė naujus maršrutus 2008 m. į Australiją ir Naująją Zelandiją, Madagaskarą ir Raudonąją salą, Indokiniją. Įdomu tai, kad į šias brangias keliones jau sukomplektuotos keliautojų grupės.

Kelionių agentūros “Titano vartai” organizuotosios vakaronės metu išgirdome daug gražių pasakojimų apie artimas ir tolimas šalis. Ne tik kelionių vadovai, “Titano vartų” direktorė Teodora Dilkienė dalinosi įspūdžiais, bet ir kelionių entuziastai. Tarp pasakojimų gražias retro dainas dainavo ansamblio “Kuolinga” dainininkės.   

Po įdomių pasakojimų neformalioje aplinkoje, geriant alų, kavą, arbatą seni kelionių draugai vėl “planavo” naujus maršrutus, kūrė grupes. 

Beje, kelionių agentūra “Titano vartai” gali padėti kelionių entuziastams, kurie parengia savus maršrutus, tačiau negali jų įgyvendinti.

Mane labai sužavėjo kelionė per Švediją į Norvegiją – Trolių šalį. Tad kitą vasarą kartu su “Titano vartais” renku grupę trokštančių pamatyti nuostabių gamtos kampelių, įdomiausių kultūros paveldo objektų. Ypač naudinga kelionė geografams, biologams. Išvykstame 2008 metų liepos 7 dieną, grįžtame  - liepos 12 d. Skambinkite jau dabar 8~5 268 303 arba 8~616 47875.

Norinčius susipažinti su kelionių agentūros “Titano vartai” 2008 m. organizuojamomis kelionėmis siūlau pažvelgti į www.titanovartai.lt ir pasirinkti tinkamiausią kelionę.

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"