Paieška Žiurkės metai

Žiurkės metai

 

Žiurkė – pats praktiškiausias ir racionaliausias gyvūnas visame rytiečių horoskope. Ji nėra linkusi į beatodairiškas avantiūras ar didesnę riziką. Taigi sėkmė šiais metais lydės tuos, kurie atkakliai ir ryžtingai sieks užsibrėžtų tikslų.

 

2008 –aisiais jus valdys Žemiškoji Žiurkė. Jos metai prasidės 2008 metų vasario 8–ąją ir tęsis iki 2009 metų sausio 26–osios. Žiurkė yra atsidūrusi rytiečių zodiakinio rato viršūnėje: ji pradeda rytiečių kalendoriaus 12–os metų ciklą ir yra vadinama padorumo bei proto įsikūnijimu. Legendos byloja, jog tokios didelės garbės šis mažas graužikas nusipelnė dėl savo išminties. Pasak vienos sakmės, didysis Buda pasikvietęs į savo gimimo dieną visus gyvūnus. Bet, norint pas jį patekti, reikėjo įveikti plačią sraunią upę. Ir su šiuo uždaviniu pirmoji susidorojo būtent Žiurkė.

 

Kam Žiurkė tiesia pagalbos ranką?

 

Pirmiausia ji globoja savos – žemės stichijos – atstovus: Drakoną ir Beždžionę. Pirmajam dovanoja meilę, populiarumą ir gausybę malonumų, antrajai – keliones ir kilimą tarnybos laiptais. Sekantys sėkmės eilėje atsiduria vandens stichijos atstovai: Tigras, Arklys ir Šuo, kuriems atitenka ryšiai, asmeninė laimė ir galingų užtarėjų palaikymas. „Priešiška“ oro stichija taip pat neliks nuskriausta, tačiau sėkmė jos atstovus aplankys tik nugalėjus tam tikras kliūtis. Jautis sėkmingai praplės savo akiratį, Gyvatės lauks palankios permainos darbe, Gaidžiui atsivers karjerinio augimo perspektyvos. Ir, pagaliau, ugnies atstovai: Katinas (Triušis), Ožka ir Kiaulė. Katinui ir Kiaulei seksis nejudamojo turto sferoje ir finansuose. Arkliui teks išgyventi finansinio nestabilumo metus, tačiau galimi palankūs kreditai bei netikėtas palikimas.

 

Kaip šiuos Naujuosius sutikti?

 

Kad būtų pelnytas ateinančių metų šeimininkės palankumas, ant naujametinio stalo turėtų netrūkti jos pagrindinio skanėsto – patiekalų iš grūdų. Tad pasistenkite pasigaminti valgių iš įvairiausių kruopų, pasitiekti šaltųjų ir karštųjų vegetariškų užkandžių. Pamalonindami 2008 –ųjų valdovę, būtinai pasirūpinkite įvairiausių rūšių sūriais – o jau tada jos palankumas jums bus garantuotas visiems metams!

Pagrindinės 2008–ųjų spalvos – „peliškos“. Rūbų spalvinė paletė šventinį vakarą – nuo sidabriškai pilkos iki žemės atspalvio rudos. Tačiau ekstravagantiškai ryškūs drabužiai taip pat nedraudžiami – Žiurkė mėgsta patraukti dėmesį!

 

Jeigu jūs gimėte Žiurkės metais

 

Žiurkė yra gimusi po žavesio ir agresyvumo ženklu. Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo esanti labai santūri ir linksma. Tačiau netikėkite tuo. Šis apsimestinumas slepia pastovų nerimą.

Žiurkė – sujauktumo ir skandalų sukėlėja, mėgsta draugų susibūrimus ir noriai liežuvauja, todėl turi daugiau pažįstamų negu tikrų draugų. Ji niekuo nepasitiki, siekia iš visko išpešti naudos: iš draugų, pažįstamų, savųjų pinigų ir draugų santaupų, asmeninio žavesio.

Žiurkei pasiseka deramai sutvarkyti savo gyvenimą tik tuomet, jei ji nugali amžiną savo nepasitenkinimą ir pernelyg didelį polinkį į kritiką, o taip pat sugebėjimą eiti iki galo tose sferose, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo pasmerktos nesėkmei.

 

Parengė Jonas VANAGAS

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"