Paieška Jaunimo projektų konkursas „Vartok atsakingai, saugok save ir savo aplinką“

Jaunimo projektų konkursas „Vartok atsakingai, saugok save ir savo aplinką“

 

Konkursas skirtas visiems  - mokykloms, nevyriausybinėms organizacijoms, darželiams ir kt. - vykdžiusiems ar šiuo metu dar vykdantiems projektus, kurie atitinka temą „Vartok atsakingai, saugok save ir savo aplinką“.

Konkurso tikslai – atkreipti dėmesį į aplinkosaugą ir skatinti atsakingą elgesį, pasidalinti patirtimi ir idėjomis apie sėkmingiausią jaunimo aplinkosauginę veiklą ir atsakingo elgesio ugdymą. Taip pat žadinti jaunimo kūrybiškumą, saviraišką, ugdyti humaniškumą ir sąmoningumą.

Dalyvauti labai paprasta – pakanka paštu atsiųsti  projekto aprašymą (iki 5 lapų), kuriame turėtų atsispindėti: projekto tikslai, turinys, trukmė, rėmėjai, vykdytojai, partneriai bei tęstinumo galimybės.

Projektus vertins kompetentinga komisija, sudaryta iš aplinkosaugininkų ir švietimo specialistų. Bus atsižvelgiama į projektų novatoriškumą, efektyvumą ir sėkmingą  bendradarbiavimą.

Nugalėtojai bus paskelbti kovo mėnesį „Žaliajame pasaulyje“ ir interneto svetainėje www.apicentras.lt.

Pagrindinis konkurso  prizas – 1000 Lt veiklos tęsimui; paskatinamieji prizai  - projekto „Informuota visuomenė – darnios plėtros garantas”, kurį remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos Sąjunga, simbolika ir vertingos knygos. Nugalėtojai bus apdovanoti kovo mėnesį vyksiančioje konferencijoje.

Paraiškų iki vasario 15 d.  laukiame adresu: Pylimo g. 15/2, 01118 Vilnius. Telefonas pasiteiravimui (8 5) 212 40 89, el. p.: info@apicentras.lt

Darbai konkurso dalyviams negrąžinami. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę viešai skelbti informaciją apie projektus.

Konkursą organizuoja Aplinkosaugos informacijos centras, partneris – „Žaliasis pasaulis“ (VšĮ „Ekologinio švietimo centras“) ir Gamtosauginių mokyklų programa. Konkursą remia Lietuvos Respublika ir Europos Sąjunga.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"