Paieška Ekologišką kosmetiką siūlo ir latviai

Ekologišką kosmetiką siūlo ir latviai

 

Pasaulinis gamtos fondas (The World Wide Fund for Nature - WWF) išrinko Baltijos valstybėje gaminamos ekologiškos kosmetikos prekybinį ženklą MÁDARA, kaip pavyzdį kitiems prabangos prekės ženklams pasaulyje. MÁDARA gaminama iš Pabaltijyje rinktų gėlių, tame tarpe ir iš reikalavimus atitinkančių Lietuvos ūkių.

 

Ekologiškos kosmetikos MÁDARA gamintojas „Skin Laboratory“ (Latvija) susilaukė Pasaulinio gamtos fondo (WWF-PGF) dėmesio dėl išlaikomo prabangos įvaizdžio gamtai draugiškiems produktams.

PGF išleidęs pranešimą „Gilesnė prabanga“ (“Deeper Luxury”), kur atsižvelgiama į kelių žinomų pasaulinių prekės ženklų, kaip L’Oreal, Hermes ir Swatch vaidmenį siekiant išsaugoti gamtą. Septyni (sėkmingiausių ir novatoriškiausų kompanijų iš viso pasaulio) pavyzdžiai, įgyvendinant ateities prabangą, įtraukti į pranešimą, kuris išleistas 2007 metų lapkričio 29 dieną – MÁDARA yra vienas iš šių pavyzdžių.

“Mes labai džiaugiamės dėl tarptautinio pripažinimo, kurį pasiekėme dėl savo įsitikinimų, verslo principų ir troškimo paversti pasaulį geresne vieta”, sako Lotte Tisenkopfa, „Skin Laboratory“ direktorė.

MÁDARA pripažinimą lėmė keli veiksniai. 100% natūrali gėlių ir augalų kosmetika kūno ir veido priežiūrai nekenkia vartotojui, darbuotojams ar gamtai. Stengiantis maksimaliai naudoti vietines žaliavas, gamintojas padeda išvengti transportavimo pertekliaus ir taip saugo gamtą nuo didesnio užterštumo. MÁDARA produktų pakuotės gaminamos iš lengvai perdirbamo plastiko ir popieriaus, kurie ruošiami aplinkai draugiškame fabrike.

Tačiau svarbiausias veiksnys, lėmęs šį prestižinį pripažinimą – tai kompanijos filosofija, kuri pasakoja apie „sveiką ir natūralų gyvenimo būdą, apie pagarbą natūralaus grožio paslaptims.“

Šio Pasaulinio gamtos fondo pranešimo tikslas yra praplėsti visuomenės mąstymą, parodyti, kad galima gyventi šiuolaikiškai, prabangiai ir lanksčiai, nedarant žalos gamtai. Pranešimas suprantamai išdėsto prabangos industrijos palaikymą. PGF išanalizavo ir eilės tvarka išdėstė dešimt didžiausių kompanijų pagal jų socialinius ir vadovaujančius vaidmenis bei vaidmenį siekiant išsaugoti gamtą. Tarp šių kompanijų įtraukti Gucci, Yves Saint Laurent, IWC, Garnier ir Louis Vuitton prekės ženklai.

 

Apie MÁDARA

 

MÁDARA įkūnija ekologiškos kosmetikos filosofiją - įsitikinimą, kad būtent natūralios žaliavos geriausiai padeda mūsų kūnui ir dvasiai kovoti su stresu, ligomis, alergijomis ir kita žala, kurią sukelia aplinkos užterštumas ir žmogaus nutolimas nuo gamtos.

MÁDARA veido priežiūros linija siūlo įvairius valomuosius, tonizuojančius, drėkinančius ir maitinančius produktus, kad galėtumėte rūpintis jautria veido oda. (...) Aktyviosios medžiagos – tokios kaip ekstraktai ir aliejai -  gaunami iš Baltijos regione surinktų augalų, naudojamos kiekviename produkte. Kosmetikos gamyba remiasi farmakologiniais tyrimais ir ruošiama taip, kad skatintų odą atstatyti natūralų balansą. Gamyboje nenaudojami konservantai, dirbtiniai aromatai ar dažikliai; gaminiai ruošiami iš aukščiosios kokybės, natūralių medžiagų, įskaitant ir vaistinguosiuos augalus, renkamus pagal mėnulio fazes.

Visi produktai, kuriuos reikia apsaugoti nuo oro, pakuojami į vakuuminius dispanserius (indai su pompa). Tai technologiškai pažangiausias pakavimo būdas. Visiems  spaudiniams ir pakavimo medžiagoms naudojamas FSC sertifikuotas Munken Lynx popierius, pagamintas Arctic Paper Munkendals AB (Švedija) nesukeliant žalingo poveikio gamtai.

 

Parengta pagal „Skin Laboratory“ inf.
Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"