Paieška Darbai mus ugdo!

Darbai mus ugdo!

Stakių JMBB „Ąžuoliukas“ - dešimtmetis

Asta TAMOŠAITYTĖ

Jurbarko r. Stakių JMB būrelio „Ąžuoliukas“ narė

 

Jurbarko r. Stakių JMB būrelis „Ąžuoliukas“, vadovaujamas mokytojos Loretos Pocienės, šventė savo dešimtąjį gimtadienį. Šios dienos minėti, o taip pat ir pasisvečiuoti atvyko Jurbarko miškų urėdijos urėdo pavaduotojas Edmundas Mačieža ir minėtos urėdijos JMB koordinatorė Dalia Mačiežienė, Panemunių regioninio parko darbuotojos Eglė Kupstaitė bei Vaida Mozūraitienė.

Renginio metu skambėjo mokyklos choro atliekamos dainos. Mokiniai skaitė pranešimus gamtos saugojimo ir nuveiktų būrelio darbų tematikomis. Buvo supažindinta su būrelio „Ąžuoliukas“ gyvavimo istorija.

Panemunių regioninio parko darbuotoja Eglė Kupstaitytė supažindino žiūrovus su itin keistai mintančiais bei atrodančiais augalais. Sužinojome, kad pastarųjų galime keletą aptikti ir Lietuvoje.

Šventės metu būta pareiškusių norą išsilaikyti JMB narių atskiras žinių pakopas įteisinantį egzaminą. Tai galėjo padaryti tą pačią dieną. Mažesnieji siekė įveikti pirmąsias ir antrąsias pakopas. Daugelis vyresniųjų būrelio narių jau yra įveikę visas 3 pakopas. Šventės metu jiems buvo įteikti tai įteisinantys raštai.

Taip pat buvo apdovanoti ir padėkos raštai įteikti seniausiems būrelio nariams. Mūsų gretose jų atsirado daugiau nei penki.

Stakių JMB būrelio „Ąžuoliuko“ gimtadienio proga buvo padovanotos dvi itin vertingos knygos – „Lietuvos raudonoji knyga“, „Lietuvos saugomos teritorijos“.

... Gimtadienio šventė išties pavyko. Jos metu buvome apdovanoti tortu, saldainiais. Skanaujant dalinomės savo patyrimais bei įspūdžiais.

... Dešimt metų JMB būreliui „Ąžuoliukas“ – gražus ne vieno moksleivio nueitas kelias. Su nekantrumu laukiame savo būrelio kito gimtadienio, nes savo atliktais darbais, darbeliais mes tampame vis šaunesni.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"