Paieška Stovykla „Išlikimas gamtoje“

Stovykla „Išlikimas gamtoje“

Vaikų ir jaunimo ekologinis projektas „Gamta šalia mūsų“

Almantas KULBIS

Vaikų ir jaunimo ekologinio projekto GAMTA ŠALIA MŪSŲ koordinatorius

 

IŠLIKIMAS GAMTOJE – stovykla tiems, kas nori keturiolika dienų susilieti su gamta, pamiršti jaukų gyvenimą namuose ir patirti kasdieninius nuotykius ir netikėtumus. Stovykla vyks Labanoro regioniniame parke (Molėtų r.), prie jaukaus ir nuošalaus ežero. Tiesa, pasaulis ir civilizacija nebus labai toli, stovyklautojus galės aplankyti ir surasti tėvai (iki mažo, bet paveldu turtingo Labanoro miestelio – tik keli kilometrai).

Stovykla vyks birželio 27 – liepos 10 dienomis, trukmė – 14 dienų, gyvensime palapinėse. Visi vaikai gaus pakankamai palapinių, antklodžių arba turistinių kilimėlių, reikės atsivežti savo miegmaišį. Maistą gaminsime ant laužo patys, prižiūrint vadovams.

Stovyklos metu pažinsime apylinkių gamtą ir kultūros paveldą. Aplankysime: Labanoro miestelį, jo paveldo paminklus, regioninio parko direkciją; Lankytojų centre žiūrėsime filmą apie gamtos vertybes Labanore, susitiksime su čia dirbančiais gamtininkais; iš arti stebėsime vienos didžiausių Lietuvoje girios fauną ir florą, gyventojų papročius, patirsime jų savitumą; keliausime po Labanoro girią, jos ypatingai gausius ežerus, pelkes, upelius.

Stovyklos metu vyks naktiniai žygiai, konkursai, šventės, tradiciniai ir visiškai nauji renginiai.

Kaip ir kasmet, laukia daug nuotykių ir netikėtumų.

Visi vaikai, dalyvavę bent vienoje iš mūsų rengtų stovyklų, įgyja 10% nuolaidą. Kelialapis jiems kainuoja tik 430 Lt.

Visi dalyviai turės atsivežti į stovyklą sveikatos pažymą (iš šeimos gydytojo) ir raštišką tėvų leidimą dalyvauti. Tai privalomi formalumai.

Informacija apie stovyklą teikiama tel. 8 (698) 73 203 arba el. paštu: a.kulbis@gamtininkai.lt

 

 

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"