Paieška Geriausias miestas šunims

Geriausias miestas šunims

 

Stambiausias JAV miestas Niujorkas pelnė dar vieną – „geriausio miesto šunims“ – titulą. Tiesa, tik JAV ribose. Niujorkas gavo šį vardą, o taip ir specialų prizą, vadovaujantis žurnalo „Gyvūnėlių šventė“ surengtos apklausos duomenimis. Prizas megapoliui įteiktas už tai, kad būtent Niujorke didžiausias skaičius viešbučių priima keliautojus su šunimis. Čia esama ir specializuotų restoranų šiems keturkojams.

Minėtasis žurnalas kasmet įteikia 7 nominacijų prizus. Kategorijoje „Labiausiai mylinti šunis aviakompanija“ prizą pelnė „Continental airlines“. Jos lėktuvuose yra išskirtos vietos šunų narveliams, ir dabar gyvūnėliai keliauja specialiuose „gyvūnų salonuose“, o ne bagažų skyriuose tarp lagaminų. Nominacijoje „Geriausias automobilis šunims pervežti“ nugalėjo Švedijos autogiganto „Volvo“ produkcija. Jos automobiliuose su „universaliais“ kėbulais yra kur kas patogiau įkurdinti gyvūnų narvelius negu kitose mašinose. „Draugiškiausiu viešbučiu šunims“ pripažintas Teksaso valstijos Ostino miesto viešbutis „Driskill“, mat čia keturkojams siūlomos patogios lovos, skanus maistas ir brangūs žaisliukai.

Idėja kasmet suteikinėti panašius apdovanojimus šovė į galvą „Gyvūnėlių šventės“ žurnalo vyr. redaktorei Vendei Daimond po to, kai ji pakeliavo po Rusiją, Graikiją ir Meksiką. Į kelionę ji buvo pasiėmusi ir savo bolonę, vardu Laki. „Kelionės po pasaulį su šunimis turėtų tapti tokiomis pat įprastinėmis, kaip ir kelionės su vaikais, - mano redaktorė. - Tiesa, skirtumo vis dėlto esama: vaikai nekeliauja, sėdėdami narveliuose po sėdynėmis“.

 

Parengė Kostas JANKUS

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"