Paieška Aplinkos tausojimo pamokos

Aplinkos tausojimo pamokos - didžiausioje Baltijos šalyse energijos taupymo palapinėje

 

Birželio 6-8 dienomis, automobilių padangų gamintojas „Michelin“ kvietė  į energijos taupymo palapinę „Energy Saver“ prie prekybos ir pramogų sostinės „Akropolis“ Vilniuje. Joje apsilankiusieji sužinojo, kaip ne tik taupyti energiją vairuojant, bet tuo pačiu ir saugoti aplinką.

Visas tris dienas nuo 12 iki 20 val. prie „Akropolio“ buvo galima apžiūrėti didžiausią Baltijos šalyse net 20 metrų ilgio padangų demonstravimo konstrukciją, ant kurios važinės du lengvieji automobiliai.  Asistuojant patyrusiems automobilių sporto meistrams žiūrovai galėjo pabandyti vairuoti ekologiškai. Ekologiško vairavimo pamokas visiems norintiems vedė penkiskart Lietuvos čempionu tapęs automobilių sporto meistras Rimgaudas Statnickas bei šių metų Nemuno Kačerginės trasos prizininkas bei penktus metus 1003 km lenktynėse dalyvaujantis lenktynininkas Igoris Sidunovas.

 

Prie „Akropolio“ įsikursiančioje „Energy Saver“ palapinėje buvo pristatyta Prancūzijoje pagaminta įspūdinga konstrukcija, naudojama demonstruoti naujas ir ekologiškas „Energy Saver“ padangas. Šiuolaikinių technologijų dėka sukurtos padangos yra saugesnės važiuojant šlapiu keliu, vidutiniškai sutaupo 0,2 l benzino 100-ui km, dėl to sumažina į aplinką išmetamų CO2 dujų kiekį. Ši konstrukcija pirmą kartą buvo demonstruojama ir didelio susidomėjimo sulaukė Frankfurto automobilių pramonės mugėje. Į Vilnių „Energy Saver“ platforma atgabenta iš Rygos, prieš dvi savaites ji demonstruota Taline, o kelionę baigė pasirodymu Varšuvoje.

 

„Energy Saver“ – tai perversmas padangų istorijoje. Vairuojantiems automobilius su šiomis padangomis neprireiks daug laiko suprasti, kaip šių padangų energijos taupymo savybės skiriasi nuo kitų bei palyginti važiavimo jomis privalumus. Jau perkame energiją taupančias elektros lemputes, šaldytuvus ar skalbimo mašinas, todėl tikiu, kad toks požiūris atsiras ir renkantis padangas automobiliui,“ - sako „Michelin“ pardavimų vadovas Baltijos šalyse Arnas Stasevičius.

 

Renginio lankytojai taip pat turėjo galimybę susirungti „energijos taupymo turnyre“ ir jame laimėti 3 padangų komplektus. Renginyje apsilankę vaikai galėjo lenktyniauti žaislinių automobilių energijos taupymo varžybose

 

„Michelin Energy Saver“ renginį Lietuvoje remia bei energijos taupymo idėjai pritaria Lietuvos vairuotojų mokymo ir vairavimo mokyklų asociacija.  

.

Apie „Michelin“:

„Michelin“ yra pasaulinės padangų pramonės lyderė. Kompanija gamina ir parduoda savo paslaugas bei produktus mobilumo srityje – padangas orlaiviams, automobiliams, dviračiams, statybos ir žemės ūkio mašinoms, sunkvežimiams, motociklams bei erdvėlaiviams, rengia kelionių vadovus, žemėlapius, atlasus. Koncerno būstinė įsikūrusi Prancūzijoje, prekybos tinklas apima 170 šalių, jame dirba daugiau kaip 116 tūkstančių darbuotojų, įmonė turi 68 gamyklas 19-oje pasaulio šalių .

 

Daugiau informacijos:

Arnas Stasevičius, „Michelin“ pardavimų vadovas Baltijos šalyse

M +370 687 56001

arnas.stasevicius@lt.michelin.com

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"