Paieška Smagu būti kartu!

Smagu būti kartu!

V.JUNDIENĖ

Vilniaus r. Lavoriškių pagrindinės mokyklos bendruomenė

 

Dažnai skaitome „Žaliajame pasaulyje“ įvairius straipsnius apie mokyklų organizuojamus renginius vaikams. Tad ir mes norime pasidalinti įspūdžiais iš jau tradicine tampančios šeimos dienos šventės, kurią antrus metus surengėme savo mokyklos pradinių klasių moksleiviams bei jų tėveliams.

Saulėtą paskutinį gegužės mėnesio šeštadienį, kaip ir pernai, sugužėjome į Vilniaus miškų urėdijos Kalvelių girininkijos poilsiavietę „Linksmasis šilelis“. Čia mus maloniai pakvietė ir šventę suorganizuoti padėjo girininkas Kornelijus Indrašius.

Spalvingai pasipuošę poilsiavietę, aptarę dienos veiklą, kupini geros nuotaikos, renginį pradėjome nuotaikingu moksleivių koncertu. Po jo - smagios pramogos ne tik vaikams, o ir tėveliams. Girininkas K.Indrašius ir eigulys A.Pristavka suorganizavo varžybas orientacinio sporto mėgėjams. Miško teritorijoje, pagal išdalintus žemėlapius, tėveliai turėjo surasti 9 paslėptus punktus ir pažymėti išdalintose lentelėse. Po šių įnirtingų rungtynių būta apdovanojimų nuo Vilniaus miškų urėdijos.

Tuo metu, kai tėveliai smagiai sportavo, vaikai (kartu su mokytojais) žaidė, varžėsi kankorėžių rinkimo bei šaškių turnyruose, atliko įvairias kūrybines užduotis, užrištomis akimis kirpo nusižiūrėtus suvenyrus.

Įveikę orientacinių varžybų trasą prie vaikų sugrįžo tėveliai - šventę tęsė šeimyninių užduočių rungtys: šliuožimas žolės slidėmis, virvės traukimas, šokinėjimas maišuose.

Šeimos dienos šventę vainikavo apdovanojimai bei šventinė vakaronė prie laužo. Vaišinomės lauže keptomis dešrelėmis, pasakojome dienos įspūdžius. Namo važiavome linksmi, pailsėję, kupini gerų emocijų.

Girininkas K.Indrašius pažadėjo kitais metais suorganizuoti orientacines varžybas ne tik tėveliams, o ir vaikams. Tad kvietė tęsti tradiciją bei kitąmet vėl susitikti „Linksmajame šilelyje“. Smagu būti kartu!    

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"