Paieška Ekologinis sodininkavimas sodininkų bendrijose

Ekologinis sodininkavimas sodininkų bendrijose

Vladislovas BUTKEVIČIUS

Lietuvos sodininkų draugijos pirmininkas

 

Lietuvos sodininkų draugija ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija Lietuvos sodininkystės daržininkystės institute 2008 m. birželio 26 d. surengė seminarą tema: „Ekologinis sodininkavimas sodininkų bendrijose“. Renginys buvo skirtas šalies miestų ir rajonų savivaldybėse esančių sodininkų bendrijų nariams.

Seminare  perskaityti pranešimai apie: ekologiškai švarios ir kokybiškos produkcijos išauginimą sodininkų bendrijose; vaisių, uogų, daržovių asortimento plėtimą; žaliųjų zonų ir vandens telkinių pakrančių tvarkymą; žemaūgių ir pusiau žemaūgių sodų veisimą; naujų augalų veislių parinkimą; vaismedžių veislių, gerai derančių be cheminės apsaugos, veisimą; dirvožemio ir jo derlingumo išsaugojimą; žaliąsias trąšas; augalų apsaugą nuo ligų ir kenkėjų (augaliniai preparatai); augalų, turinčių kenkėjus atbaidančių savybių, auginimą.

Pranešimus skaitė Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės instituto moksliniai darbuotojai, Žemės ūkio ministerijos specialistai, Lietuvos sodininkų draugijos specialistai.

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"