Paieška Tado Godvaišo sėkmė

Tado Godvaišo sėkmė

Gediminas ARMOŠKA

Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio pagrindinės mokyklos JMB sambūrio ,,Ažuolėlis“ vadovas

 

Gegužės 23 dieną Kazlų Rūdoje vyko respublikinė Jaunųjų miško bičiulių olimpiada, kurioje dalyvavo ir mūsų rajono atstovas, Žaiginio Pranciškaus Šivickio pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių (JMB) sambūrio ,,Ąžuolėlis“ narys Tadas Godvaišas.

Į varžytuves susirinko jaunieji miškininkai iš įvairių respublikos kampelių. Čia reikėjo atlikti įvairias užduotis, kurioms dalyviai turėjo pasiruošti mokyklose išlaikant visų trijų pakopų normatyvus. Jauniesiems miškininkams pateiktos užduotys buvo įdomios ir įvairios: reikėjo atpažinti Lietuvoje gyvenančius paukščius, jų balsus, žinduolius gyvūnus, augalus bei atlikti medienos tūrio matavimus, medžio amžiaus ir aukščio nustatymus, įvairių miškininkystės įrankių atpažinimą – užduotys skatino taikyti teorines ir praktines žinias.

Džiugu, jog mūsų Tadas, paruoštas būrelio vadovo ir biologijos mokytojo Gedimino Armoškos bei paskatintas Raseinių miškų urėdijos jaunųjų miško bičiulių koordinatorių Irenos Burinskienės ir Gintauto Mikelaičio, puikiai atstovavo mūsų rajonui - užėmė antrąją vietą, buvo apdovanotas diplomu ir piniginiu prizu už  šaunų pasirodymą. Džiugina ir tai, kad jaunasis miškininkas Tadas jau dabar domisi gimtojo krašto gamta, gyvūnija ir savo gyvenimą žada susieti su miškininko profesija. Įgytos žinios ir gebėjimai Žaiginio Pranciškaus Šivickio pagrindinės mokyklos jaunųjų miško bičiulių sambūrio ,,Ažuolėlis“ užsiėmimų metu pravers įgyvendinant  svajones ateityje. Kaip sakoma: ,,Ką išmoksi – ant pečių nenešiosi“.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"