Paieška Kreipimasis į visus poilsiautojus

Kreipimasis į visus poilsiautojus

 

Visi skubame prie vandenų - ežerų, upelių, jūros... Pailsėti, pasimaudyti... Tai pačios nuostabiausios akimirkos gamtoje, kurių laukiame visus metus. Tačiau tenka nusivilti, kai atvykę į gražias Lietuvos ežerų, upių pakrantes randame krūvas paliktų šiukšlių, sudaužytus butelius, išmėtytą plastmasinę tarą...

Kas palieka tai?

Ogi - tikrai ne vaikai, bet suaugę, kurie neretai mus moko tvarkos, atsakingumo.

Ne pirmi metai Ignalinos ežeruose vyksta ežerų švarinimo akcija, kurioje dalyvaujame ir mes, vaikai. Šiais metais mes, šeštokai iš Vilniaus Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos, rinkome šiukšles Dringio ir Dringykščio ežerų pakrantėse. Rinko ir keli mūsų tėveliai. Visi stebėjomės, kaip pakyla rankos numesti su savim atsivežtus įvairius daiktus tose gražiose vietose, kuriose ilsimės?

Gerbiamieji dėdės (gal ir tetos), gal neptinka mums jus mokyti, bet... neterškime savo gimtinės, išsaugokime jos grožį sau ir kitiems. Ką atsivežėme, tą ir išsivežkime.

Pasidžiaukim tuo, ką gražaus turime. Ir būsim tikri, kad gamta mus dar ilgai džiugins savo nepartojamu grožiu.


Pasirašo - Vilniaus Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos šeštokai: Mantas, Deividas, Marija, Karolis, Ieva, Justė, Kristina, Mindaugas, Paulius, Viktorija, Rugilė, Adomas (auklėtoja Marija Mašanauskienė).

 

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"