Paieška Malonus atsisveikinimas su miškininkais

Malonus atsisveikinimas su miškininkais

ODETA GELEŽĖLYTĖ

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio narė

 

Birželis – mokiniams nelengvas mėnuo, ypač dvyliktokams. O mes, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio nariai, ir esame abiturientai. Visus metus mokslai užėmė didžiąją dalį laiko, o po to - nerimas prieš egzaminus, nerimas laukiant rezultatų.

... Birželio 16-tosios dienos rytą būrelio vadovė A. Lingienė maloniai nustebino, pranešdama gerą naujieną: mūsų globėjai, Kuršėnų miškų urėdijos Gedinčių girininkijos miškininkai nori su mumis susitikti. Jau kitos dienos popietę mes, šešios ištikimiausios būrelio narės, išskubėjome į mokyklą. Ten mūsų jau laukė Kuršėnų miškų urėdijos Gedinčių girininkijos girininkas Z. Savickas ir jo pavaduotojas I. Girskis. Linksmai kalbėdamiesi nuvykome į mišką, prie Agailių bažnytėlės.

Vos atvykus apėmė malonus jausmas, nes ši vieta brangi kiekvienai iš mūsų. Ją pradėjome lankyti vos peržengusios penktos klasės slenkstį. Būtent čia tapome oficialiomis būrelio narėmis, mokėmės kelti inkilus, tvarkėme aplinką ir, žinoma, džiaugėmės grynu miško oru ir ramybe. Kai pavaikštinėjome aplink koplytėlę, miškininkai mus pakvietė į svečius. Taigi jau netrukus riedėjome į Gedinčius. Negailėdami savo brangaus laiko miškininkai su malonumu mus  pavedžiojo po apylinkes, o vėliau pavaišino bei įteikė padėkos raštus ir knygutes apie Kuršėnų miškų urėdiją. Nepamiršome ir mes padėkoti už pagalbą, paramą bei malonias akimirkas, praleistas drauge.

Taip praėjo popietė su mūsų draugais iš Gedinčių girininkijos. Kartu atsisveikinome ir su būreliu. Tikimės, kad jau visai netrukus, rugsėjį, būrelis sužavės naujus mažuosius narius, ir jie rūpinsis vienu didžiausių mūsų turtų – mišku ir būrelio tradicijomis.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"