Paieška „Žvejonės“ aplinkotyros stovykloje: smagu!

„Žvejonės“ aplinkotyros stovykloje: smagu!

Ernestas TATLAUSKAS

Kauno r. Neveronių vid.m-klos 9a klasės mokinys, gamtosauginio komiteto narys

 

Rugpjūčio 15-20 dienomis vyko XVI aplinkotyros stovykla-seminaras. Jau keleri metai iš eilės tai vyksta „Žilvičio“ vaikų stovykloje, Pajūrio regioniniame parke, vienoje gražiausių Baltijos pajūrio vietelių. Seminaro organizatorius - ekologinis klubas „Žvejonė“.

Iš visos Lietuvos suvažiavę mokiniai vieną savaitę sveikai ir draugiškai gyveno bei mokėsi. Nors orai šiais metais stovyklautojams nebuvo ypatingai palankūs, tačiau kiekvieną dieną, dalyvaudami įvairiuose užsiėmimuose, sužinodavome nemažai naujo apie Baltijos jūros atsiradimą, jos dabartį ir ateitį...

Tyrinėjome pajūrio augmeniją, stebėjome paukščius, klausėmės paskaitų apie neigiamą gyvulininkystės poveikį gamtai. Jas skaitė, užsiėmimus vedė žinomi specialistai.

Vakarais aktyviai dalyvavome įvairiuose konkursuose, meninėse programose. Ypač džiaugėmės, kai mūsų būrys – trečiasis - buvo pripažintas draugiškiausiu. Gavome ne vieną diplomą, patvirtinantį mūsų aktyvumą.

... Į namus sugrįžome ir pailsėję, ir žiniomis praturtėję, susiradę naujų draugų. Lauksime šios stovyklos ir kitą vasarą.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"