Paieška Rudens spalvos pagal „Gandriuką“

Rudens spalvos pagal „Gandriuką“

Aušrinė VALANČIAUSKIENĖ 

Aukštadvario m/d ,,Gandriukas“ vyr. mokytoja

 

Spalio 15 d. nušvitusi saulė pakvietė Aukštadvario mokyklos – darželio „Gandriukas“ vaikus į kiemą. Jau trečią dieną visi – mokiniai, darželinukai, jų tėveliai - kibo į darbą. Kiekviena grupė ir klasė surado mokyklos teritorijoje vietelę, kurioje „apsigyveno“ rudeninė kompozicija.

Mažieji, talkinant tėveliams ir auklėtojoms, įrengė parodėles savo kampeliuose ir smėlio dėžėse. Priešmokyklinukai iš obuolių padarė didžiulę boružę. Į „Bitučių“ grupės kampelį „atskrido“ milžiniška bitė iš kaštonų, obuolių ir lapų. „Gandriukų“ grupė smėlio dėžėje paruošė „Rudenėlio krepšelį“, kuriame tilpo per 50 pavadinimų vaisių ir daržovių. Pirmokai visus nustebino kompozicija iš lapų „Matas eina į mišką“ – ten buvo didelis ežys, mokinys, augo medžiai. Antrokai savo parodėlę pavadino „Flintastika“, nes piratų laivas buvo labai gražus. Ketvirtokai surengė „Moliūgų vestuves“. Čia susirinko įvairiausių rūšių moliūgų, kurie, atrodė, tuoj pradės šokti. Ilgiausiai plušėjo trečiokai. Jų paruoštas rudeninis paveikslas ant žemės sužavėjo visus.

Kompetentinga komisija – direktorė Vilė Lauruševičienė, vyr. mokytoja Snieguolė Daugirdienė, tėvų komiteto atstovė Virginija Beliokienė ir regioninio parko vyr. ekologas Talvydas Špiliauskas – apžiūrėjo parodą, išklausė visų dalyvių pristatymus ir ilgai mąstė, kieno kompozicija pati gražiausia. Po ilgų svarstymų nusprendė, jog mažųjų grupėje nugalėjo „Gandriukai“, o mokyklinio amžiaus vaikų grupėje – trečiokai.

Labiausiai visus nudžiugino apdovanojimai, kurie buvo įsigyti iš Trakų r. socializacijos programos lėšų. Buvo apdovanoti ir darželinukai, ir mokiniai, ir projekto „Gerumo daigeliai“ dalyviai, kurie per visą vasarą savo rankomis augino, prižiūrėjo daržoves ir gautą derlių pristatė šventėje.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"