Paieška Pažvelgus atgal…

Konkursui "Gamtos pasaka"

Pažvelgus atgal…

Asta TAMOŠAITYTĖ

Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų vidurinės mokyklos 11 klasės mokinė, Stakių jaunųjų miško bičiulių būrelio “Ąžuoliukas” narė (mokytoja Loreta Pocienė)

 

Jau seniai atradusi savo gyvenimo kelią, lėtai žingsniuoju ir džiaugiuosi juo. Rodos, praėjo nei daug nei mažai – dešimt metų nuo to laiko, kai buvau vos septyniolikos… Su nostalgija prisimenu tuos metus. Norėtųsi bent trumpam atversti tą savo gyvenimo knygą atgal ir sugrįžti į juos.

Tikriausiai dabar, kai esu jau suaugusi, tuos pirmosios jaunystės metus praleisčiau kitaip. Stengčiausi imti iš gyvenimo viską, ką jis duoda, nes dabar viską tenka atiduoti jam. Vis dėlto, tie metai buvo patys smagiausi mano gyvenime… Juose aš pajutau laisvės skonį. Juose aš turėjau sparnus, kuriais galėdavau pakilti iš kartais nuobodžiu tampančio pasaulio… Pakilti aukštai ir, kaip tas paukštis, sugrįžti leidžiantis saulei… 

Tie metai, kai rankoje tvirtai suspaudusi laikiau knygą, buvo patys įdomiausi. Kiekvieną dieną priimdavau iš gyvenimo vis naujus iššūkius. Tada gyvenimas neatrodė toks sudėtingas.

Dabar, atsigręždama ir prisimindama tuos septynioliktuosius gyvenimo metus, aš vis dar matau tas seniai prabėgusias dienas…

Matau save klaidžiojančią gyvenimo labirintuose, ieškančią ir surandančią tikrąjį gyvenimo kelią.

Dabar aš džiaugiuosi savo vieta pasaulyje. 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"