Paieška Kandidatus Česlovo Kudabos premijai – iki gegužės pirmosios

Kandidatus Česlovo Kudabos premijai – iki gegužės pirmosios

 

Kandidatus Aplinkos ministerijos Česlovo Kudabos premijai galima siūlyti iki gegužės 1 dienos. Ši premija skiriama kas dveji metai šalies visuomeninėms ir kitoms nevyriausybinėms organizacijoms arba jų nariams, kitiems asmenims už aktyvią ir naudingą visuomeninę veiklą arba reikšmingus darbus aplinkos formavimo ir apsaugos srityje. Premijos dydis – 8 tūkst. litų.

Kandidatus šiemetinei Česlovo Kudabos premijai reikia pasiūlyti iki gegužės 1 dienos Aplinkos ministerijos Visuomenės informavimo ir švietimo skyriui (102 k., A. Jakšto g. 4/9, Vilnius; tel. 266 3657) pridedant:

* informaciją apie organizacijos veiklą arba, jeigu siūlomas asmuo, – trumpą kandidato biografiją; leidinius, kitus darbus arba darbų, už kuriuos siūloma skirti premiją, aprašymus;

* valstybės ar savivaldybės institucijos, visuomeninės ar kitos nevyriausybinės organizacijos rekomendacinį raštą, jeigu pasiūlymą teikia ne juridinis asmuo.

Kandidatus gali siūlyti valstybės ar savivaldos institucijos, visuomeninės ar kitos nevyriausybinės organizacijos. Pristatytiems kandidatams įvertinti aplinkos ministro įsakymu sudaroma komisija, įtraukiant į jos sudėtį 1 mokslo, 3 visuomeninių organizacijų ir 3 Aplinkos ministerijos atstovus.

Vadovaudamasis komisijos rekomendacijomis, sprendimą dėl premijos skyrimo priima aplinkos ministras, patvirtindamas tai įsakymu.

Premija teikiama birželio mėnesį per Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną.

Išsamesnė informacija tel. 266 3660.

 

Aplinkos ministerijos inf.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"