Paieška Kviečiame dalyvauti Lietuvos ir Lenkijos moksleivių dailės darbų konkurse!

Kviečiame dalyvauti Lietuvos ir Lenkijos moksleivių dailės darbų konkurse!

 

šiame konkurse tema „Mūsų žemė – praeityje, šiandien ir ateityje“  gali dalyvauti visi III-VI klasių mokiniai. Jis prasidėjo 2007 metų vasario 1 d. ir vyks iki kovo 31 d.

Konkurso organizatoriai yra Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos ir Lenkijos valstybinio geologijos instituto Geologijos muziejus.

Pageidautina, kad šį konkursą gamtos pažinimo, geografijos bei pradinių klasių mokytojai organizuotų kiekvienoje mokykloje.

Moksleivių dailės darbų konkursas vyksta kartu Lietuvoje ir Lenkijoje.

Dailės darbų dydis – A4 formatas. Piešiniai gali būti atlikti bet kokiais įprastiniais būdais bei priemonėmis: pieštukais, flomasteriais, akvarele ir t.t. Gali būti atlikti ir kompiuteriu, karpyti iš spalvoto popieriaus, megzti, siuvinėti ir pan. Kitoje darbelio pusėje turi būti nurodyta mokinio vardas, pavardė, klasė, mokinio adresas ir telefono numeris, mokyklos pavadinimas, taip pat mokytojo, organizavusio konkursą, vardas, pavardė, adresas ir telefono numeris.

Mokiniai pateikia konkursui skirtus savo kūrinėlius mokytojams. Mokytojai – konkurso organizatoriai – iš visų dalyvių klasių išrenka tris įdomiausius, originaliausius, atitinkančius temą bei formą dailės darbelius ir siunčia juos į Lietuvos geologijos tarnybą adresu: Lietuvos geologijos tarnyba, S. Konarskio g. 35, Vilnius 03123. Daugiau informacijos - tel. (85) 2332889, 2331535, 2332482.

Visus iš Lietuvos mokyklų iki kovo 31 d. atsiųstus moksleivių dailės darbus vertins nepriklausoma kompetentinga komisija. Komisijos darbe dalyvaus Lietuvos geologijos tarnybos, Geografijos mokytojų sąjungos, švietimo ir mokslo ministerijos ir Užsienio reikalų ministerijos atstovai. Komisija išrinks tris geriausius moksleivių darbus ir paskelbs trijų laimėjusių moksleivių pavardes ir mokyklų pavadinimus Lietuvos geologijos tarnybos interneto puslapyje adresu: http://www.lgt.lt, taip pat

praneš laimėtojams atskirai. Geriausiais pripažinti moksleivių dailės darbai bus eksponuojami Lietuvos geologijos tarnyboje adresu: S. Konarskio g. 35, Vilnius.

Konkurso tarptautinis etapas: trys konkurso laimėtojai moksleiviai ir vienas mokytojas dalyvaus Lietuvos ir Lenkijos moksleivių dailės darbų konkurso antrame etape, kuris vyks Lenkijoje. Konkurso finale varžysis originaliausi trijų Lietuvos ir trijų Lenkijos moksleivių darbai. Konkurso finalas vyks gegužės 30 d. – birželio 1d. Varšuvoje.

Konkurso laimėtojai bus apdovanoti prizais. Jie taip pat išvyks į trijų dienų kelionę po Lenkiją.

 

Lietuvos geologijos tarnybos inf.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"