Paieška EUROPOS SĄJUNGOS JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONKURSO NACIONALINIO ETAPO EKSPERTŲ KOMISIJOS VERTINIMO PROTO

EUROPOS  SĄJUNGOS JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONKURSO NACIONALINIO ETAPO EKSPERTŲ KOMISIJOS VERTINIMO PROTOKOLAS

2007 m. kovo 20 d. Nr. VD1-01

 

Pirmininkas dr. Vladas Vansevičius, sekretorė Irena Rimkutė.

 

Konkurse dalyvavo: 169 mokiniai iš  Kauno, Klaipėdos,  Panevėžio,  Palangos,  Vilniaus, Visagino miestų, Anykščių, Ignalinos, Joniškio, Kauno, Kėdainių, Kelmės, Klaipėdos, Kupiškio, Lazdijų, Panevėžio, Radviliškio, Raseinių, Skuodo, šakių, šiaulių, šilalės, šilutės, švenčionių, Tauragės, Telšių, Ukmergės, Utenos, Varėnos, Vilkaviėškio, Vilniaus rajonų, Elektrėnų, Marijampolės savivaldybių.

Buvo dirbama 7 sekcijose ir išklausyta: Biochemijos – 17, Biologijos – 16, Edukologijos – 15, Ekologijos – 16, Humanitarinių mokslų – 14, Socialinių mokslų – 14, Sveikatos –  17  pranešimų

 

Ekspertų komisija išklausė pranešimus ir vadovaudamasi Konkurso nuostatais nutarė:

  1. Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape geriausių pranešimų autoriais pripažinti, į Nacionalionio etapo baigiamąjį turą išrinkti, kviesti jame dalyvauti:

1.1.  Moniką Kalesnikaitę, Kauno „Santaros“ gimnazijos 2 klasės mokinę,

1.2.  Vitalijų Pancerovą, Kauno „Santaros“ gimnazijos 2 klasės mokinį,

1.3.  Violetą Gaveikaitę, švenčionių rajono švenčionėlių gimnazijos 11 klasės mokinę,

1.4.  Audrių šimaitį, Palangos „Baltijos“ vidurinės mokyklos 12 klasės mokinį,

1.5.  Loretą Lapinskaitę, Vilkaviškio rajono Pilviškių vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

1.6.  Justiną Teišerską, Vilniaus licėjaus 11 klasės mokinį,

1.7.  Aureliją Juditą Abraitytę, Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos 4 klasės mokinę,

1.8.  Mindaugą Ilčiuką, Utenos rajono Užpalių gimnazijos 11 klasės mokinį,

1.9.  Rasą Mikštaitę, Skuodo rajono Lenkimų Simono Daukanto pagrindinės mokyklos 10 klasės, klubo „Sparnuočiai“ mokinę,

1.10.                    Jūratę Venskauskaitę, Skuodo rajono Lenkimų Simono Daukanto pagrindinės mokyklos 10 klasės, klubo „Sparnuočiai“ mokinę,

1.11.  Giedrę Ašmonaitę, Palangos senosios gimnazijos 3 klasės mokinę,

1.12.  Jeleną Synanovič, Palangos senosios gimnazijos 3 klasės mokinę,

1.13.  Karolį Žuką, Varėnos „Ryto“ vidurinės mokyklos 10 klasės mokinį,

1.14.  Dovilę Keršytę, Varėnos rajono Matuizų vidurinės mokyklos 10 klasės mokinę,

1.15.  Vytautą Pavalkį, Varėnos rajono Matuizų vidurinės mokyklos 10 klasės mokinį,

1.16.  Justą Simonavičių, Kėdainių šviesiosios gimnazijos 3 klasės mokinį,

1.17.  Eglę Vaitonytę, Kėdainių šviesiosios gimnazijos 3 klasės mokinę,

1.18.  Renatą Rabovič, švenčionių rajono švenčionėlių gimnazijos 12 klasės mokinę,

1.19.  Austę Cijūnėlytę, Kauno „Varpo“ gimnazijos 11 klasės mokinę,

1.20.  Ievą Jonušaitę, Panevėžio rajono Smilgių viduirnės mokyklos 11 klasės mokinę,

1.21.  Martyną Varanių, šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškos vidurinės mokyklos 11 klasės mokinį,

1.22.  Viktoriją Varaniūtę, šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškos vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

1.23.  Rūtą Biliūnaitę, Joniškio rajono Žagarės gimnazijos 12 klasės mokinę,

1.24.  Vitą Žilytę, Kauno Kovo 11-osios vidurinės mokyklos 11 klasės mokinę,

1.25.  Luką Žurumską, Kauno Kovo 11-osios vidurinės mokyklos 8 klasės mokinį,

1.26.  Marių Bartašių, Joniškio „Aušros“ gimnazijos 4 klasės, Respublikinės jaunųjų geografų mokyklos mokinį.

 

 

  1. Už gerą mokslo projektą, pristatytą Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliame etape, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos II laipsnio diplomais, Konkurso prizų fondo dovanomis apdovanoti:

2.1.  Augustę Puipaitę, švenčionių rajono švenčionėlių gimnazijos 11 klasės mokinę,

2.2.  Rasą Staršelskytę, Kauno VšĮ Jėzuitų gimnazijos 3 klasės, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro Neakivaizdinės jaunųjų vaistažolininkų mokyklos mokinę,

2.3.  Gabrielę Stakaitytę, Respublikinių moksleivių techninės kūrybos rūmų ugdytinę,

2.4.  Igną Anikevičių, Respublikinių moksleivių techninės kūrybos rūmų ugdytinį,

2.5.  Julių šikšnianą, Kauno rajono Babtų gimnazijos 2 klasės mokinį,

2.6.  šarūną Ašmegą, Ignalinos rajono gimnazijos 12 klasės mokinį,

2.7.  Gediminą Juršėną, Ignalinos rajono gimnazijos 12 klasės mokinį,

2.8.   Mantvydą Lopetą, šiaulių rajono Bazilijonų vidurinės mokyklos 9 klasės mokinį,

2.9.  Tomą Janušauskį, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 2 klasės mokinį,

2.10.  Rūtą Sakalauskaitę, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos 3 klasės mokinę,

2.11.  Viktoriją Sutkutę, Kelmės „Aukuro“ vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

2.12.  Vaidą Okunį, Kauno Maironio gimnazijos 3 klasės mokinį,

2.13.  Andrą Andriukaitytę, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 9 klasės mokinę,

2.14.  Dainą Sebestinaitę, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vidurinės mokyklos 9 klasės mokinę,

2.15.  Gretą Tamulionytę, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vidurinės mokyklos 9 klasės mokinę,

2.16.  Giedrių Juodelį, Anykščių Antano Baranausko vidurinės mokyklos 11 klasės, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro Neakivaizdinės jaunųjų biochemikų mokyklos mokinį,

2.17.  Gailutę Mačiulaitytę, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos 12 klasės mokinę.

 

  1. Už aktualų mokslo projektą pristatytą Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos III laipsnio diplomais, Konkurso prizų fondo dovanomis apdovanoti:

3.1.  Evaldą šimonį, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos 4 klasės mokinį,

3.2.  Simoną Čepkauskaitę, Kėdainių rajono šėtos vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

3.3.  Indrę Kanaporytę, Kėdainių rajono šėtos vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

3.4.  Rūtą Dambrauskaitę, Palangos senosios gimnazijos 11 klasės mokinę,

3.5.  Renatą Saikauskaitę, Palangos senosios gimnazijos 11 klasės mokinę,

3.6.   Andžėjų Korkuz, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos 4 klasės mokinį,

3.7.  Ingą Ramonaitę, Respublikinių moksleivių techninės kūrybos rūmų ugdytinę,

3.8.  Kamilę Plėšnytę, Respublikinių moksleivių techninės kūrybos rūmų ugdytinę,

3.9.   Ievą Ančiukaitytę, Marijampolės savivaldybės Liudvinavo Kazio Borutos vidurinės mokyklos 10 klasės, dr. Vytauto Nedzinsko ornitologų klubo mokinę,

3.10.        Viliją Grigaliauskaitę, Marijampolės savivaldybės Liudvinavo Kazio Borutos vidurinės mokyklos 10 klasės, dr. Vytauto Nedzinsko ornitologų klubo mokinę,

3.11.  Gulerą Atajevą, Varėnos „Ąžuolo“ vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

3.12.  Rasą Vilčinskaitę, Varėnos „Ryto“ vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

3.13.  Alių Avčininką, Kėdainių šviesiosios gimnazijos 12 klasės mokinį,

3.14.  Mildą Karaliūę, šakių rajono Gelgaudiškio vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

3.15.  Eglę Stankevičiūtę, šakių rajono Gelgaudiškio vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

3.16.  Evaldą Tamulionį, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vidurinės mokyklos 11 klasės mokinį,

3.17.  Andrių ščerbetką, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vidurinės mokyklos 11 klasės mokinį,

3.18.  Tautvilę Galinauskytę, Palangos senosios gimnazijos 12 klasės mokinę,

3.19.  Redą Razmaitę, Palangos senosios gimnazijos 12 klasės mokinę,

3.20.  Karoliną Ozolinšiūtę, Tauragės Jovarų vidurinės mokyklos 11 klasės mokinę,

3.21.  Donatą Sudentą, Tauragės Jovarų vidurinės mokyklos 11 klasės mokinį,

3.22.  Aistę Gružinskaitę, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 3 klasės mokinę,

3.23.  Raimondą Murauskaitę, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 3 klasės mokinę,

3.24.  Vaidą Asnauskaitę, Klaipėdos Hermano Zudermano vidurinės mokyklos 10 klasės mokinę.

 

  1. Už sėkmingą dalyvavimą Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurso nacionaliniame etape Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro Pagyrimo raštais ir Konkurso prizinio fondo dovanomis apdovanoti:

4.1.  Edgarą Kuodį, Utenos Adolfo šapokos gimnazijos 2 klasės mokinį,

4.2.  Eglę Bareikytę, Utenos Adolfo šapokos gimnazijos 2 klasės mokinę,

4.3.   Viktoriją Taraškevič, Vilniaus rajono Marijampolio vidurinės mokyklos 9 klasės mokinę,

4.4.  Kristiną Zenkevič, Vilniaus rajono Marijampolio vidurinės mokyklos 9 klasės mokinę,

4.5.  Andžėjų Montrimą, Joniškio jaunimo mokyklos 9 klasės mokinį,

4.6.  Rimantą Vaičiulį, Vilniaus Mindaugo vidurinės mokyklos 8 klasės mokinį,

4.7.  Dianą Gabrijolavičiūtę, Vilniaus Karoliniškių gimnazijos 8 klasės mokinę,

4.8.  Geistautę Morkevičiūtę, Vilniaus Žirmūnų gimnzijos mokinę

4.9.  Iloną Gelažauskaitę, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos mokinę,

4.10.  Miglę Tarulytę, Panevėžio rajono Uliūnų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinę,

4.11.  Sandrą Ilonytę, Panevėžio rajono Uliūnų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinę,

4.12.  Eglę Genytę, Panevėžio rajono Dembavos pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinę,

4.13.  Mykolą Mikelevičių, Ukmergės „šilo“ vidurinės mokyklos 11 klasės, Respublikinės jaunųjų geografų mokyklos mokinį.

 

  1. Už aktualių ekologinių problemų sprendimą moksliniuose projektuose Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos raštais ir dovanomis apdovanoti:

5.1.  Mindaugą Ilčiuką, Utenos rajono Užpalių gimnazijos 11 klasės mokinį,

5.2.  Kęstutį Kazlą, švenčionių rajono švenčionėlių gimnazijos 11 klasės mokinį,

5.3.  Aurelijų Žygą, švenčionių rajono švenčionėlių gimnazijos 11 klasės mokinį,

5.4.  Vytenį Masilionį, Kėdainių „Atžalyno“ vidurinės mokyklos 11 klasės, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro Neakivaizdinės jaunųjų vaistažolininkų mokyklos mokinį,

5.5.  Dmitrij Oleynik, Kėdainių švietimo centro gamtininkų namų ugdytinį,

5.6.  Edgarą Anisimenko, Kėdainių švietimo centro gamtininkų namų ugdytinį,

5.7.  Gintarę Budrikaitę, šilutės rajono švėkšnos “Saulės” vidurinės mokyklos 10 klasės mokinę,

5.8.Godą Raibytę, šilutės rajono švėkšnos “Saulės” vidurinės mokyklos 11 klasės mokinę.

 

6. Už etninės kultūros puoselėjimą Lietuvos nacionalinio muziejaus prizais apdovanoti:

6.1.Andrą Andriukaitytę, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 9 klasės mokinę,

6.2. Justiną Mataitytę, Joniškio Mato Slančiausko gimnazijos 11 klasės mokinę,

6.3. Liną Ignotaitę, Joniškio Mato Slančiausko gimnazijos 11 klasės mokinę,

6.4. Aušrinę Zaleckytę, Joniškio „Aušros“ gimnazijos 11 klasės mokinę,

6.5. Eglę Kasperavičiūtę, Joniškio „Aušros“ gimnazijos 11 klasės mokinę,

6.6. Agnę Plachutinaitę, Joniškio Mato Slančiausko gimnazijos 12 klasės mokinę,

6.7. Jovitą Vilkaitę, Joniškio Mato Slančiausko gimnazijos 12 klasės mokinę,

6.8. Dovilę Varapnickaitę, Skauodo Bartuvos vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

6.9. Karoliną Ozolinšiūtę, Tauragės Jovarų vidurinės mokyklos 11 klasės mokinę,

6.10.   Donatą Sudentą, Tauragės Jovarų vidurinės mokyklos 11 klasės mokinį,

6.11.   Miglę Tarulytrę, Panevėžio rajono Uliūnų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinę,

6.12.   Sandrą Ilonytę, Panevėžio rajono Uliūnų pagrindinės mokyklos 9 klasės mokinę,

6.13.   Dainą Sebestinaitę, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vidurinės mokyklos 9 klasės mokinę,

6.14.   Gretą Tamulionytę, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vidurinės mokyklos 9 klasės mokinę,

6.15.   Tautvilę Galinauskytę, Palangos senosios gimnazijos 12 klasės mokinę,

6.16.   Redą Razmaitę, Palangos senosios gimnazijos 12 klasės mokinę,

6.17.   Eglę Genytę, Panevėžio rajono Dembavos pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinę,

6.18.   Martyną Varanių, šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio vidurinės mokyklos 11 klasės mokinį,

6.19.   Viktoriją Varaniūtę, šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio vidurinės mokyklos 12 klasės mokinę,

6.20.   Aistę Dalaganskaitę, Ukmergės Užupio vidurinės mokyklos 11 klasės mokinę,

6.21.   Vaivą Dutkutę, Ukmergės Užupio vidurinės mokyklos 11 klasės mokinę

 

7. Už perspektyvų darbą specialiu Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro direktoriaus prizu apdovanoti Dianą Gabrijolavičiūtę, Vilniaus Karoliniškių gimnazijos 8 klasės mokinę.

 

8.      Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštais ir Konkurso prizinio fondo dovanomis apdovanoti mokytojus, padėjusius moksleiviams pasirengti Konkursui:

8.1.Marytę Žarnauskienę, švenčionių rajono švenčionėlių gimnazijos mokytoją,

8.2.  Ireną Pečiulienę, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centro Neakivaizdinės jaunųjų vaistažolininkų mokyklos kuratorę,

8.3. Vidą Lubienę, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokytoją,

8.4.  Rasą Baltušytę, Kėdainių rajono šėtos vidurinės mokyklos mokytoją,

8.5.  Liuciją Mončienę, Palangos senosios gimnazijos mokytoją,

8.6.  Eriką Pudžiuvelytę, Respublikinių moksleivių techninės kūrybos rūmų mokytoją,

8.7.  Vilmą Pupkienę, Kauno rajono Babtų gimnazijos mokytoją,

8.8.  Daivą Puodžiukienę, Vilniaus Žirmūnų gimnazijos mokyotją,

8.9.  Editą Lopetienę, šiaulių universiteto Botanikos sodo mokslo darbuotoją,

8.10.   Tomą Baravyką, Marijampolės savivaldybės Liudvinavo Kazio Borutos vidurinės mokyklos mokytoją,

8.11.   Ireną Mockienę, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytoją,

8.12.   Donatą Žiaukrienę, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos mokytoją,

8.13.   Jolantą Žilionienę, Varėnos „Ąžuolo“ vidurinės mokyklos mokytoją,

8.14.   Iloną Sutkienę, Kelmės „Aukuro“ vidurinės mokyklos mokytoją,

8.15.   Ritą Urbonavičienę, Kauno Maironio gimnazijos mokytoją,

8.16.   Liliją Ūsienę, šakių rajono Gelgaudiškio vidurinės mokyklos mokytoją,

8.17.   Vidą Sebestinienę, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vidurinės mokyklos mokytoją,

8.18.   Eugeniją Verygienę, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytoją,

8.19.   Laimą Bielevičienę, Lazdijų rajono Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus vidurinės mokyklos mokytoją,

8.20.   Aušrą šeštokienę, Palangos senosios gimnazijos mokytoją,

8.21.   Nijolę Katauskienę, Tauragės Jovarų vidurinės mokyklos mokytoją,

8.22.   Nijolę Živatkauskienę, Anykščių Antano Baranausko vidurinės mokyklos mokytoją,

8.23.    Marijų Kuzminską, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokytoją,

8.24.   Violetą Okulevičienę, Raseinių rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytoją,

8.25.   Gražiną Suleimanovą, Klaipėdos Hermano Zudermano vidurinės mokyklos mokytoją.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"