Paieška „Gamta šalia mūsų“: stovyklos vasarą

Vaikų ir jaunimo ekologinis projektas (rubrika)

„Gamta šalia mūsų“: stovyklos vasarą

 

“IšLIKIMAS GAMTOJE” – stovykla tiems, kas nori keturiolikai dienų susilieti su gamta, pamiršti jaukų gyvenimą namuose ir patirti kasdieninius nuotykius ir netikėtumus. Stovykla vyks Sartų regioniniame parke (Zarasų rajone), ežeringoje Aukštaitijos vietovėje. Visą stovyklos gyvenimą ir buitį sutvarkysime savomis jėgomis – kasmet mūsų stovyklavietės jau po dienos kitos tampa jaukios ir saugios. Tiesa, pasaulis ir civilizacija nebus labai toli, stovyklautojus galės aplankyti ir surasti tėvai.

Stovykla vyks birželio 26 – liepos 9 dienomis, trukmė – 14 dienų, gyvensime palapinėse. Visi vaikai gaus pakankamai palapinių, antklodžių arba turistinių kilimėlių, reikės atsivežti savo miegmaišį. Maistą gaminsime ant laužo patys, alkanų pas mus nebūna. Stovyklavietė bus įrengta prie puikaus Sartų ežero, jaukioje vietoje, beveik regioninio parko centre, iš kur patogu rengti žygius po apylinkes.

Stovyklos metu pažinsime apylinkių gamtą ir kultūros paveldą. Aplankysime: Sartų ežero apylinkes, gausias jo atšakas, pakrančių kaimelius; pažinsime kultūros paveldu turtingą Dusetų miestelį, garsų žirgų lenktynėmis, net keliais muziejais; Romuvos apylinkes su Velikuškių ir kitais piliakalniais; Zaduojo ir kitus ežerus, aplinkinius miškus, pelkynus. Vyks dviejų dienų žygis į Marimanto paslaptingą senąjį malūną; pamatysime Antazavę, jos senąjį parką ir rūmus. Stovyklos metu vyks naktiniai žygiai, konkursai, šventės, tradiciniai ir nauji renginiai - kaip ir kasmet, laukia daug nuotykių ir netikėtumų.

Kelialapis į “IšLIKIMO GAMTOJE” stovyklą kainuoja 399 Lt, įskaitant maitinimą, stovyklos įrangą, reikmenis užsiėmimams ir poilsiui, kelionę mūsų samdytu autobusu iš Vilniaus į stovyklą ir atgal. Iš šios sumos mokami atlyginimai vadovams, mokesčiai valstybei, padengiamos kitos stovyklos išlaidos. Dalyviai gaus vardinius kelialapius ir detalią informaciją ką pasiimti, kur atvykti, kaip pasiruošti stovyklai, pervedę nurodytą sumą į AB SEB Vilniaus bankas atsisk. sąsk. Nr. LT857044060001222611, banko kodas 70440 ). Pildant banko kvitą būtina nurodyti: pinigų gavėją (Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą), stovyklos pavadinimą, vaiko vardą ir pavardę, o kvito šaknelę su banko atžyma atsiųsti mums (galima ir el. paštu). Jei galite, atlikite pavedimus internetu.

Tai reikia atlikti iki 2007 m. birželio 18 d. Pildydami banko pavedimo kvitą būkite atidūs, įrašydami skaičius. Pasidarykite mums siunčiamos kvito šaknelės kopiją (jei kartais pasimestų pašte). Visi iki nurodyto laiko atlikę atsiskaitymo procedūras, pervedę pinigus ir atsiuntę kvitus per savaitę gaus kelialapį ir informacinį laišką.

Siūlome nuolaidą: visi vaikai, dalyvavę bent vienoje iš mūsų rengtų stovyklų, įgyja 15% nuolaidą. Kelialapis jiems kainuoja tik 340 Lt.

Visi dalyviai turės atsivežti į stovyklą sveikatos pažymą, kurią parašys šeimos gydytojas ir raštišką tėvų leidimą dalyvauti. Tai privalomi formalumai.

 

Almantas Kulbis

Vaikų ir jaunimo ekologinio projekto “GAMTA šALIA MŪSŲ” koordinatorius Vilnius tel.: (5) 2671912, mob.tel.: (698) 73203, faks.: (5) 2674873, el. pastas:  a.kulbis@gamtininkai.lt

 

 

Vaikų ir jaunimo ekologinio projekto “GAMTA šALIA MŪSŲ” vasaros stovyklų gamtininkams DALYVIO lapelis

 

šį lapelį prašome užpildyti visus, norinčius gauti informaciją apie stovyklas bei pageidaujančius jose dalyvauti. Atsiųsti  iki 2007 m. birželio 18  dienos adresu: “GAMTA šALIA MŪSŲ”, LJGC,

Džiaugsmo g. 44, Vilnius. Informacija tel.: 8 (698) 73 203.

 

Vardas,pavardė

 

Tikslus adresas (pildykite spausdintomis raidėmis)

Telefonas

Mokykla

Amžius

Prašau atsiųsti man kvietimus ir informaciją į projekto “Gamta šalia mūsų” stovyklą:

 

ý “IšLIKIMAS GAMTOJE” 2007 birželio 26 – liepos 9 d. Sartų regioniniame parke Zarasų rajone :

Prašau atsiųsti pakvietimą į stovyklą.  Pažadu laikytis stovyklos tvarkos bei sumokėti dalyvio mokestį (apibraukti):

 

 399 Lt 

 

 340 Lt ir pasinaudoti 15% nuolaida

 

Parašas_______________

 

Tėvai susipažinę ir pritaria: _______________________________________

                                            (vieno iš tėvų parašas)

 

Pastaba: Prašome itin kruopščiai užpildyti visas grafas, o savo vardą, pavardę ir adresą užrašyti spausdintomis raidėmis pilnai. Gavę užpildytas anketas mes ne vėliau kaip savaitę iki stovyklos atsiųsime Jums pilną informaciją apie atvykimą, reikalingus daiktus ir kt. Stovyklos kelialapį gausite atvykę į stovyklą. Naudokitės elektroniniu paštu – taip galėsime greičiau atsiųsti informaciją

 

 

 

Lietuvos jaunųjų gamtininkų centras skelbia priėmimą į Neakivaizdinę dekoratyvinės sodininkystės ir Neakivaizdinę jaunųjų ekologų mokyklas.

Išsamesnę informaciją rasite tinklalapyje www.gamtininkai.lt

 

 

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"