Paieška Naktis su delfinais

Edukacinis užsiėmimas

Naktis su delfinais

Nika PUTEIKIENĖ

Ryšių su visuomene skyriaus vedėja, tel. 8~46 490751

 

Lietuvos jūrų muziejus vėl, kaip ir pernai vasarą, kviečia svečiuotis jame ir naktį. Pernai ėmus rengti delfinariume naktinius edukacinius užsiėmimus sulaukta milžiniško susidomėjimo. Tačiau ir šiemet, kaip ir pernai, muziejus negalės priimti visų norinčių pamatyti, ką delfinai veikia naktį, nes planuojami tik aštuoni naktiniai užsiėmimai, į kuriuos būtina užsiregistruoti iš anksto.

12–18 metų amžiaus moksleiviams siūlomas specializuotas edukacinis užsiėmimas „Naktis su delfinais“, kuris trunka pusę paros: prasidės 20 valandą. ir baigsis 8 valandą ryte. Moksleivių grupę būtinai turi lydėti vadovas.

Moksleiviai ne tik sužinos viską, ką įmanoma sužinoti apie delfinus, žiūrės filmus apie jų gyvenimą, dalyvaus viktorinose ir žaidimuose, pabendraus su treneriu, pamatys, kaip delfinai treniruojami, bet ir galės stebėti per naktį, ką šie paslaptingi gyvūnai veikia, kai mes miegame. Naktį moksleiviai praleis delfinariumo fojė, kur įsitaisę atsineštuose miegmaišiuose, galės ilsėtis.

Užsiėmimas vienam asmeniui kainuos 25 litus, taip pat būtina pasirūpinti miegmaišiu.  Lyginant su pernai metais, užsiėmimai pabrango, nes atsirado norinčių rinktis naktį delfinariume, kaip paprasčiausiai labai pigią nakvynės vietą.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"