Paieška Ir patvino Dubysa...

Ir patvino Dubysa...

Laimutė PEČKAITIENĖ

Dubysos regioninio parko vyriausioji specialistė, 8-428-70330

 

Šių metų vasaros potvynis (liepos pradžia) Dubysos slėnyje nustebino ne vieną garbaus amžiaus senolį, - nebuvo dar tokio. Tiesa, pavasarinis, bene 1987 metais, irgi baisus atrodė, bet kad vasarą taip ištvintų upė, - krantai su slėniu susilygintų, kelius, netgi statinius apsemtų, kelius ardytų...

„Kaip Amazonė Dubysa“, - porino mokinukas, matyt, susipažinęs su pasaulio geografija.

Dubysos regioninio parko direkcija pakvietė Raseinių rajono laikraščio „Naujas rytas“ skaitytojus pasidalinti įspūdžiais, įamžintais fotografijose, kuriose užfiksuotas Dubysos ir jos intakų potvynis, jo padarinių likvidavimas. Laukta ir potvynio padarinius likvidavusių įstaigų, vandens turistų fotografijų bei trumpų rašinių. Beje kokybiškas fotografijas dar galima siųsti į „Naujo ryto“ redakciją iki rugsėjo 10 dienos el.paštu rytas@raseiniai.omnitel.net arba į Dubysos regioninio parko direkciją el.paštu dubysosrp@raseiniai.lt. Nurodykite fotografuojamą vietovę, savo asmeninius duomenis, telefono numerį.

Įspūdingiausių fotografijų autorius apdovanosime atminimo dovanėlėmis bei „Naujo ryto“ prenumerata pusei metų, geriausios skaitmeninės fotografijos bus panaudotos parodoms, leidiniams bei saugomos parko direkcijos fotografijų archyve.

 

 

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"