Paieška Darbai kūrybiniam konkursui „Žmogus ir aplinka“ – iki lapkričio 30 dienos

Darbai kūrybiniam konkursui „Žmogus ir aplinka“ – iki lapkričio 30 dienos

 

Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga jau penktus metus rengia kūrybinį konkursą „Žmogus ir aplinka“. Jo tikslas – skatinti žurnalistus supažindinti visuomenę su aplinkos sektoriaus (aplinkos apsaugos, statybos bei būsto plėtros) aktualijomis, problemomis ir jų sprendimo būdais, ugdyti sąmoningą šalies gyventojų požiūrį į aplinką. Konkurso prizinis fondas – keturi tūkstančiai litų.

Konkurse gali dalyvauti žurnalistai, kurie šiais metais (nuo sausio 1 d.) aplinkos apsaugos ar statybos ir būsto plėtros temomis paskelbė publikacijų Lietuvos spaudoje arba sukūrė laidų, transliuotų per radiją ar televiziją. Darbus, atitinkančius konkurso tematiką bei tikslą, gali teikti redakcijos, Lietuvos žurnalistų sąjungos skyriai ir patys žurnalistai. Kiekvienas autorius gali pateikti ne daugiau kaip tris darbus (rašinių arba laidų ciklas traktuojamas kaip vienas darbas). Pateikiant spaudinius, reikia pristatyti iškarpų iš laikraščių ar žurnalų kopijas (po vieną), o teikiant garso ar vaizdo medžiagą – įrašą ir išsamų laidos aprašymą bei pažymą, kur ir kada laida buvo rodyta ar transliuota. Taip pat būtina nurodyti savo adresą, telefoną, elektroninį paštą.

Darbus reikia pristatyti Lietuvos žurnalistų sąjungai iki lapkričio 30 d. užklijuotame nepermatomame voke (nurodyti: konkursui „Žmogus ir aplinka“) adresu: Teatro g. 8, Vilnius, LT–03107.

Konkursinius darbus vertins komisija, sudaryta iš keturių Lietuvos žurnalistų sąjungos ir trijų Aplinkos ministerijos atstovų. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: aktualumas, visuomeninė reikšmė ir profesionalumas.

Daugiau informacijos:
Lietuvos žurnalistų sąjunga, tel. (5) 212 2805, el. paštas: mokymai@lzs.lt;
Aplinkos ministerija, tel. (5) 266 3660, el. paštas: r.karnackaite@am.lt.

Kopijuoti draudžiama © 2012 VšĮ "Ekologinio švietimo centras"